Матеріально-технічне забезпечення

Добротівської гімназії

станом на 01 січня 2024 року

Добротівська гімназія Кролевецької міської ради розташований на земельній ділянці площею 2,5 га. Навчальний заклад збудовано у 1927 році та розрахований на 120 місць. Це три одноповерхові споруди загальною площею 880 кв.м, з індивідуальними котельнями (тверде паливо).

До послуг здобувачів освіти  Добротівської гімназії та їх батьків:

• 9 навчальних кабінетів;
  • 1 кабінет інформатики (6 комп'ютерів, 3 ноутбуки);
  • історико-краєзнавчий музей;
  • комбінована майстерня з трудового навчання (майстерня з оброки деревини та металу);
  • спортивний майданчики з відповідним обладнанням;
  • доступ до мережі Інтернет (Wі-Fі безкоштовний);
  • кабінет психолога та соціального педагога;
  • їдальня, обідня зала на 25 місць;
  • бібліотека;

Класні кімнати розміщені окремо для дітей  різних вікових категорій, У приміщенні №3  – для   навчання  учнів початкових класів та окреме крило для дошкільного підрозділу.

Навчальні кабінети ізольовані від приміщень, які є джерелом шуму і запахів, їдальня та майстерня розташовані в окремому приміщенні та мають різні виходи.

Забезпечується відповідний повітряно-тепловий режим. Усі приміщення школи постійно підтримуються в належному санітарно-технічному стані.

Організовано гаряче харчування для всіх учнів школи.

Витяг зі звіту ЗНЗ-1 (станом на 05.09.2023 року)