Наші пріорітети

ОРГАНІЗАЦІЯ РОБОТИ ДОШКІЛЬНОГО ВІДДІЛЕННЯ

Законом України «Про внесення змін до законодавчих актів з питань загальної середньої та дошкільної освіти» (№2442 – IV від 06.07.2010) передбачено зміну до Закону України «Про дошкільну освіту», а саме, запровадження обов’язкової дошкільної освіти дітей 5-річного віку».

Важливо забезпечити кожній дитині перед вступом до школи такий рівень розвиненості, вихованості і навченості, який гарантуватиме їй достатню і необхідну життєву компетентність.

Освітній процес у дошкільному відділенні навчального закладу здійснюється у 2020-2021 н.р. відповідно до вимог нормативно-правових документів: Закону України «Про дошкільну освіту», Базового компонента дошкільної освіти, інструктивно-методичних листів «Про режим роботи дошкільних навчальних закладів» від 24.01.2007р. №1/9-36, «Планування роботи в дошкільних навчальних закладах» від 03.07.2009 р. № 1/9-455 за (фізкультурно-оздоровчим, гуманітарним, логіко-математичним, екологічним, народознавчим) пріоритетними напрямами.

Робота закладу по впровадженню дошкільної освіти

Освітній процес у дошкільному підрозділі навчального закладу здійснюється відповідно до вимог нормативно-правових документів: Закону України «Про дошкільну освіту», Базового компонента дошкільної освіти.

Головною метою роботи різновікової групи дошкільного навчання є забезпечення реалізації права громадян на здобуття дошкільної освіти, задоволення потреб громадян у нагляді, догляді та оздоровленні дітей, створення умов для їх фізичного, розумового та духовного розвитку.

В зв’язку з процесами модернізації дошкільної освіти великої уваги набуває створення сприятливих умов для розвитку дитини. Цьому сприяє впровадження інноваційних освітніх технологій у навчальний процес.

Дотримання вимог охорони дитинства, безпеки, санітарно-гігієнічних та протипожежних норм ,(Згідно ст. 23 Закону України «Про освіту») дошкільний заклад забезпечує право дитини на охорону здоров’я, здоровий спосіб життя через створення умов для безпечного нешкідливого утримання дітей. Дана робота ведеться в таких напрямках:

Створення безпечних умов для перебування дітей..

Організація догляду за дітьми.

Робота з колективом по ОП, ПБ, БЖД.

Навчально-виховна робота з дітьми з питань БЖД

Робота з батьками.

Кожен робітник дошільного відділення проявляє турботу по створенню безпечних умов для перебування дітей як у приміщенні, так і на прогулянкових майданчиках. Про що свідчить відсутність випадків травмування дошкільників під час перебування в дошкільному закладі на протязі року. Вчасно відбувається усунення несправності устаткування, ремонт меблів та іншого обладнання.

ЗАВДАННЯ ЗАКЛАДУ

1. Патріотичне виховання у контексті розвитку духовного потенціалу особистості дитини дошкільного віку.

2. Впровадження сучасних підходів до логіко-математичного розвитку дошкільників в процесі розумово-пізнавальної діяльності.

3. Збереження та зміцнення здоров’я дітей, формування у них розуміння цінності власного здоров’я, необхідності дотримання правил безпеки життєдіяльності.

ОСНОВНІ НАПРЯМИ РОБОТИ

Дошкільного відділення Добротівської гімназії спрямована на :

· максимальне охоплення дітей дошкільною освітою та надання їм якісних освітніх послуг;

· охорону життя і збереження здоров'я дітей раннього та дошкільного віку;

· актуалізацію питань безпеки життєдіяльності;