Правила прийому до закладу освіти

Правила прийому дітей у дошкільний підрозділ Добротівської гімназії

Прийом дітей до груп загального розвитку здійснює директор закладу протягом календарного року на підставі заяви батьків або осіб, які їх замінюють, медичної довідки встановленого зразка про стан здоров’я дитини, карти профілактичних щеплень ф №063/о, копії свідоцтва про народження.

Для зарахування дітей до спеціальних, інклюзивних груп додатково подається висновок інклюзивно-ресурсного центру (далі – ІРЦ) про комплексну психолого-педагогічну оцінку розвитку дитини, висновок лікарсько-консультативної комісії, направлення відділу освіти Кролевецької міської ради. За наявності інвалідності дитини подається копія медичного висновку про дитину з інвалідністю віком до 18 років (наданої лікарсько-консультативною комісією) або копія посвідчення особи, яка одержує соціальну допомогу відповідно до Закону України «Про державну соціальну допомогу особам з інвалідністю з дитинства та дітям з інвалідністю», копія індивідуальної програми реабілітації дитини з інвалідністю (за наявності).

За запитами батьків можливе зарахування дітей на короткотривалий термін перебування в закладі (до 4 годин). У разі відсутності можливостей створити групу короткотривалого перебування, діти, які того потребують, можуть зараховуватись до групи повного режиму перебування.

За дитиною зберігається місце в закладі освіти в разі її хвороби, карантину, санаторного лікування, на час відпустки батьків або осіб, які їх замінюють, а також літнього оздоровчого періоду з 01 червня по 31 серпня.

Відрахування дитини з закладу може здійснюватись:

- за бажанням батьків або осіб, що їх замінюють;

- на підставі медичного висновку про стан здоров’я дитини, що виключає можливість її подальшого перебування в закладі дошкільної освіти;

- у разі несплати без поважних причини батьками або особами, які їх замінюють, плати за харчування дитини протягом двох місяців.

Правила прийому до Добротівської гімназії

Сумської області

Зарахування учнів до Добротівської гімназії здійснюється без проведення конкурсу і, як правило, відповідно до території обслуговування.

До першого класу зараховуються, як правило, діти з шести років.

Іноземні громадяни та особи без громадянства зараховуються до школи відповідно до законодавства та міжнародних договорів.

Переведення учнів  до наступного класу здійснюється у порядку, встановленому МОН.

У разі переходу учня до іншого навчального закладу для здобуття загальної середньої освіти батьки або особи, які їх замінюють, подають до школи заяву із зазначенням причини переходу та довідку про продовження навчання в іншому закладі.

Рішення про відрахування із закладу освіти  дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, приймається лише за згодою органів опіки та піклування.

Перелік необхідних документів для зарахування до 1 класу:

1. Заява від батьків.

2. Медична картка дитини.

3. Копія свідоцтва про народження дитини.

Перелік необхідних документів для зарахування до інших класів:

1. Заява від батьків.

2. Медична картка дитини.

3. Копія свідоцтва про народження дитини.

4. Особова справа.